MOBDER
Quality Turkish Furniture
BRETZ

BRETZ
Bretz olarak;
 
                Ekonomik yoldan etkin ve hızlı hizmet sunmak için süreçlerimizi; çıktılarından etkilenecek tüm taraflara karşı, tanımlayıp, paylaşmaktayız.
 
                Sürdürülebilir kalkınma prensipleri çerçevesinde, sosyal, ekonomik ve çevresel unsurları, tüm çalışanlarımızın sürekli iyileştirme faaliyetlerine katılımı, paydaşlarımızın memnuniyeti ve beklentileri ile bir bütünlük içinde yönetmekteyiz.
 
                Bu doğrultudaki taahhütlerimiz ise;
 
- Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde beklentilerin ötesine geçebilmek için, tedarik zincirinin en önemli halkası olduğumuz yaklaşımı ile süreçlerimizi etkin, verimli ve güvenli bir şekilde yönetmek,
 
- Kirliliğin önlenmesi prensibi çerçevesinde, faaliyetlerimizden kaynaklanan çevresel boyutların, oluşmadan önlenmesi yönünde planlamalar yapmak,
 
- Faaliyet gösterdiğimiz tüm sahalarda geçerli olan, ilgili yasal ve diğer gerekliliklerle uyumlu çalışmak,
 
- Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği için risk yaratabilecek tehlikeleri analiz ederek, bunlardan kaynaklanacak kazaları, hastalıkları ve rahatsızlıkları önlemek üzere önlemler almaktır.
 
               
                Bretz olarak;
 
                Taahhütlerimizin tümünü gerçekleştirmek ve sürdürülebilirlik yolunda araç olarak kullandığımız yönetim sistemlerimizde, sürekliliğinin elde edilmesi için gereken kaynakları sağlamayı taahhüt ederiz.
 

HOM Design Center: Cendere yolu Cad.Huzur Mah.No:114 D.1 blok kat:8 mağaza no:64 Sarıyer/İSTANBUL

Tel : +90 212 812 29 72
BRETZ Haberler
Yeni Üyemiz: BRETZ MOBİLYA


BİZE ULAŞIN
Tophanelioğlu Caddesi Petek Sitesi No: 60/4 Altunizade - Üsküdar İSTANBUL

T: +90 216 327 37 76
F: +90 216 327 78 09
E: info@mobder.org.tr
SOSYAL MEDYA
Tüm Hakları Saklıdır 2017 MOBDER | MAP