MOBDER
Quality Turkish Furniture
Yeni Üyemiz: CUMBA SELECTION

HABERLER
• Mobder Haberler
• Fuarlar
• Üyelerden Haberler
• Toplantılarımız
• Ödüllerimiz
 


Yeni üyemiz CUMBA SELECTION’ın aramıza katıldığını sizlerle paylaşmaktan mutluluk  duyuyoruz. 
                                                                                           
Türkiye'de iç mimari sektöründe öncü marka CUMBA, 1980 yılından bu yana ev dekorasyonu için seçkin dünya markalarını ülkemize getirip satışa sunuyor. İlk etapta, Türkiye’yi dünya dekorasyon trendleriyle buluşturan ev projeleriyle hızlı büyüme kaydeden CUMBA, 1990’lı yılların başında mimari projeleri için ithal ettiği dünya dekorasyon devleriyle, ev dekorasyonu perakendesine yönelmiştir.    
                                                     
1993 yılında Cihangir’de beş katlı bir ofis binasının iki katında ithal edilen ürünler sergileniyor ve ağırlıklı olarak kendi iç mimari müşterilerine ürünlerin satışı yapılıyorken;  2000 yılında yüksek talep ile beraber CUMBA, Nişantaşı’nda herkese açık ilk perakende mağazasını açmıştır.        
                                                                                                                             
Böylece modern, dömi klasik ve country stillerinden oluşan CUMBA SELECTION hayata geçmiştir. CUMBA’nın mobilya, dekorasyon, aydınlatma, sofra, tekstil ve dış mekan ürünleri;  hak ettiğiniz huzuru, güzelliği ve mutluluğu ev hayatınıza yansıtıyor.

CUMBA, geniş marka yelpazesi ve ürün gamıyla her stil ve zevke hitap etmeye çalışırken; Eichholtz, Kartell, Camerich, Mis En Demeure, Unopiu, Tribu, Caneline gibi dünya dekorasyonundaki lider markalar da CUMBA SELECTION çatısı altında bir araya gelmiştir. Cumba Garage markası ile de müşterilerine uygun fiyat avantajı sağlamayı hedefleyen Cumba, büyümeye devam ediyor.

 

Tarih: 9.03.2018


BİZE ULAŞIN
Tophanelioğlu Caddesi Petek Sitesi No: 60/4 Altunizade - Üsküdar İSTANBUL

T: +90 216 327 37 76
F: +90 216 327 78 09
E: info@mobder.org.tr
SOSYAL MEDYA
Tüm Hakları Saklıdır 2017 MOBDER | MAP