TR EN

ZETT Mobilya; 2001 yılının başlangıcında mimarlık hizmeti vermek amacıyla kurulan ve konut, otel, okul, gibi çeşitli projelerde yer alarak sektörde tanınan,  çevreye saygılı bir firmadır.
2010 yılında Gürsu Organize Sanayi Bölgesinde ahşap mobilya alanında seri üretimine başlayan firma; özgün tasarım anlayışı, deneyimli kadrosu, sağduyulu ve çözüm odaklı yaklaşımı, sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.
Ürün gamı, ağırlıklı olarak ceviz olmak kaydı ile doğal ahşap ev mobilyası olup; Yatak odası, yemek odası, oturma grubu, duvar ünitesi ve tamamlayıcı aksesuarlardan  oluşan ürünlerdir. Ürünlerinde özgün tasarım ve çeşitlilik ile sektörde başarı ve sürekliliği amaçlayan Zett, her yıl uluslararası düzeyde düzenlenen mobilya fuarları ve çeşitli organizasyonlarda yer almakta,sürekli gelişim prensibiyle günden güne bayi ağını genişletmektedir. Zett’in yurtiçi ve yurtdışında toplam 15 noktada tabelalı bayisi ve Corner’ları bulunmaktadır. Firme bu yıl perakende satış sektörüne Zett Plus markası ile güçlü bir giriş yaparak sektördeki tecrübelerini bu alanda da  değerlendirmeyi planlamaktadır. 
 

MOBDER

COPYRIGHT 2016