MOBDER
Quality Turkish Furniture
Casa Mobilya ÖdülCasa’ya ‘Best of Year 2016’  ödülü.
Casa, New York’ta düzenlenen ‘Best of Year 2016’ tasarım ödülleri kapsamında Casa International - Italia koleksiyonunda yer alan Barrafranca masa ile birinci oldu.
Yılın en önemli tasarımlarının yanı sıra dünya çapındaki tasarımcıları, mimarları ve üreticileri bir araya getiren, sektörün en prestijli tasarım ödülü ‘Best of Year 2016’ sahiplerinin açıklandığı gecede, Residential/Dining Tables kategori birinciliği Barrafranca masa ile Casa’nın oldu.

Mauro Lipparini tarafından tasarlanan Barrafranca masa, Casa’nın tasarım tutkusunu ön plana çıkaran çarpıcı ve dinamik yapısı ile dikkat çekiyor. Barrafranca, deri veya lake olabilen ayakları; cam, lake ya da ahşap kaplamalı tabla seçenekleri ile dikdörtgen ve yuvarlak versiyonlarla üretilebilen benzersiz bir tasarım. Zarif ve cömert kombinasyonları sayesinde Barrafranca masa bulunduğu ortama kolayca uyum sağlayabilir.

Koleksiyonlarıyla konforlu ve modern bir çizgiye odaklanan Casa Mobilya’nın, üst düzey el işçiliği ile en kaliteli malzemeler kullanılarak yaptığı üretimlerden ödün vermemesi uluslararası pazarda fark yarattığı unsurlar arasında.

Casa, geçtiğimiz yıl yapılan ‘Best of Year 2015’te Positano kanepe ile Residential/Sofa kategorisinde birincilik kazanmıştı. 

Tarih: 11.12.2016


BİZE ULAŞIN
Tophanelioğlu Caddesi Petek Sitesi No: 60/4 Altunizade - Üsküdar İSTANBUL

T: +90 216 327 37 76
F: +90 216 327 78 09
E: info@mobder.org.tr
SOSYAL MEDYA
Tüm Hakları Saklıdır 2017 MOBDER | MAP