TR EN

Bugün , sektördeki saygın markalardan Ersa'nın aramıza katıldığını sizlere bildirmekten mutluluk duyuyor, Ersa'ya hoş geldin! diyoruz.
Sektöre 1958 yılında adım atan , güvenilirliği ve kalitesiyle Türkiye'de mobilya üreticileri arasında önemli bir yere sahip olan Ersa, ofis mobilyalarının yanısıra , oteller, yurtlar, hastaneler için sabit ve hareketli mobilyalar koltuk ve kanepe gibi oturma elemanları üretiyor. Ersa'nın ürünleri arasında , masa, çoklu çalışma grupları konsol,keson ve sehpanın yanısıra bölme panel sistemleri, evrak, arşiv ve soyunma dolapları bulunuyor.
Ürünlerini doğal malzemeler, aydınlatma, üniteleri gibi kullanıcılara kendini iyi hissettiren küçük ayrıntılarla destekleyen Ersa , fonksiyonel, pratik, ergonomik ve kişiselleştirilebilen tasarımlarla ofis ortamındaki mutluluğu arttırmayı hedefliyor.
Güvenilirliği, deneyimi ve saygınlığı ile MOBDER'in gücüne güç katacak Ersa'ya tekrar hoşgeldin diyor, mobilya sektörüne yön veren MOBDER'de yer alacağı çalışmalar için başarılar diliyoruz.

MOBDER

COPYRIGHT 2016